Warning: Undefined array key "ok" in /data01/virt18421/domeenid/www.karm.ee/margaret/tellimine/index.php on line 4

Warning: Undefined variable $error in /data01/virt18421/domeenid/www.karm.ee/margaret/tellimine/index.php on line 430

Warning: Undefined array key "ok" in /data01/virt18421/domeenid/www.karm.ee/margaret/tellimine/index.php on line 430
Access Consciousness raamatupood
Access Consciousness raamatupood

Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma?

See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele – inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud,on ka päriselt võimalik!

See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike – oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu... ja kogu maailma?

Vaata raamatu sisse - väike eelvaade!

Kuidas olla raha - Töövihik

Käesolev raamat on töövihik, milles Access Consciousnessi™ programmi asutaja Gary M. Douglas edastab kanaldatud teadmisi, mille abil anda sulle raha suhtes suurem selgus ja kergus. Raamatus on kirjeldatud lihtsaid samme, kuidas raha küsimus endale selgemaks teha ja kuidas rohkem raha saada!

Äritegemise rõõm

Äritegemise rõõm ei seisne hüsteerilises õnnes. See tähendab teadmist, et sinu tehtud valikud võivad vahel toimida, vahel mitte, aga oled sellest hoolimata valmis julgelt edasi rühkima, muutuma ja vajadusel isegi oma plaanidest loobuma. Äritegemise rõõm tähendab sellise harmoonilise süsteemi loomist, mis võimaldaks sinu ellu iga päev ilmuda rohkemal, kui meie reaalsus seda pealtnäha lubab.“

Vaata raamatu sisse - väike eelvaade!

Lahutuseta suhted

Enamik inimesi kulutab palju aega iseendast osade lahutamisele selleks, et kel legi teise eest hoolitseda. Ütleme näiteks, et sulle meeldib vabal ajal jooksmas käia, aga selle asemel otsustad sa veeta aega koos oma kaaslasega, näitamaks talle, kui väga sa temast hoolid. „Ma armastan sind nii väga, et olen valmis loobuma minu jaoks hinnalisest asjast sinuga koos olemise nimel.“ See on üks näide sellest, kuidas sa lähisuhte loomise nimel iseendast lahutad. Kui sageli on iseendast lahutamine pikas perspektiivis tegelikult end ära tasunud? Lahutuseta suhe on selline, kus sa ei pea iseendast lahutama ühtegi osa selleks, et kellegi teisega suhtes olla. See on olukord, kus kõik inimesed ja asjad, kelle või millega sul on suhe, võivad suhte tulemusena muutuda millekski enamaks.

Vaata raamatu sisse - väike eelvaade!

Probleem pole rahas, vaid sinus

Raamat „Probleem pole rahas, vaid sinus“ on kirjutatud inimestele, kes elavad rahaga seoses pidevas raskes olukorras – olgu siis asi liigses kulutamises, raha nappuses või liigses külluses.

Käesolevas raamatus jagavad Gary M. Douglas ja dr Dain Heer rahateemalisi protsesse, vahendeid ja vaatenurki, mida sa võid kasutada selleks, et muuta raha voolamist oma ellu. Nad on töötanud koos paljude inimestega nende rahaprobleemide lahendamisel: nendega, kellel oli hinge taga vaid kümmekond dollarit, ning nendega, kellel oli kümmekond miljonit. Huvitav on see, et neil kõigil on samasugune probleem – ja see pole sugugi seotud rahaga. Asi on selles, mida inimesed ise on nõus vastu võtma. See, mida sa ei nõustu vastu võtma, loob piirangu kõigele, mis sulle omaks võib saada. Kui sa SEDA suhtumist muudad, ei ole raha sinu jaoks enam probleem!

Vaata raamatu sisse - väike eelvaade!